Przed nami ogromne wyzwanie
Wtorek, 29. Styczeń 2013 12:11243 kilometry oesowe oraz 17-tu rywali w ERC 2WD Cup stanowią najnowsze wyzwania dla zespołu OgryzekRallySport, który już w najbliższy weekend zadebiutuje na trasach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Europy podczas Rally Liepaja-Ventspils - drugiej rundy cyklu.


Sławomir Ogryzek: Start na Łotwie z pewnością jest dla nas ogromnym wyzwaniem, zarówno logistycznym jak i sportowym. Mamy jednak nadzieję, że śnieżno-szutrowe trasy okażą się dla nas łaskawe i pozwolą powalczyć o jak najlepszy rezultat w silnej stawce kierowców samochodów napędzanych na przednią oś. Trzy dni rywalizacji dadzą nam także kolejne międzynarodowe doświadczenie, które jak na razie nie jest zbyt bogate. Nie zapominamy jednak o zabawie jaką daje jazda po śniegu, o czym przekonaliśmy się w miniony weekend przygotowując się do startu.

Grzegorz Dachowski: Rally Liepaja-Ventspils stanowi w tym roku otwarcie sezonu rajdowego dla mnie i Sławka. Mam nadzieję, że uda nam się dobrze rozpocząć rok. Impreza dla zagranicznych załóg stanowi nowość i porównanie z wieloma utytułowanymi kierowcami pomoże nam wskazać nasze miejsce wśród czołowych zawodników Europy. Chciałbym zaprosić także na facebookowy profil OgryzekRallySport (http://www.facebook.com/OgryzekRallySport), gdzie na bieżąco będziemy informować o naszej postawie na łotewskich odcinkach specjalnych.

Zespół podczas Rally Liepaja-Ventspils będą wspierać: ROS-SWEET Fruits and Nuts - www.orzechy.pl, ROS-SWEET Transport oraz Melbake. Obsługą Citroena C2 R2 Max podczas rajdu zajmie się: www.fightersglory.com. Zdjęcia do informacji prasowej dostarczył – Rafał Sadleja.

 Kalendarz startów na 2016 ukaże się niebawem
Starts calendar (2016) will be published soon
-