OgryzekRallySport – informacja o zakończeniu wspólnych startów załogi Ogryzek/Browiński
Środa, 17. Sierpień 2011 18:22

Browinski

Tuż po zakończeniu 20. Rajdu Rzeszowskiego Bogusław Browiński podjął decyzję o zakończeniu startów w RPP 2011 u boku Sławomira Ogryzka. 20. Rajd Rzeszowski był dla „Borówy” ostatnim wspólnym startem w barwach OgryzekRallySport.

Warto wspomnieć, że duet Ogryzek/Browiński startował nieprzerwanie od 2010 roku. Załoga osiągnęła razem kilka dobrych rezultatów, do których możemy zaliczyć m.in. 3 miejsca w klasie N-3 podczas 45. Rajdu Krakowskiego (V runda RPP) i 19. Rajdu Rzeszowskiego (VI runda RPP) w 2010 roku czy 1 miejsce w klasie A-6 podczas 7. Rajdu Lotos Baltic Cup (I runda RPP) w 2011 roku. Bogusław podjął tą trudną decyzję, ze względu na pracę zawodową, która mocno kolidowała ze startami w RPP.

„Chciałbym bardzo mocno podziękować Sławkowi za wspólną rajdową szkołę zaczynając od Renault Clio na Citroenie C2 R2 Max kończąc. Jest bardzo dobrym kierowcą, dlatego mam nadzieję, że niezależnie, z kim wystartuje w kolejnych rundach RPP, szybko znajdzie z nowym pilotem wspólny język. Dziękuję kibicom za gorące wsparcie na odcinkach specjalnych podczas startów ze Slawkiem oraz całemu teamowi, a w szczególności ekipie Kujawski Auto Serwis.” – komentuję decyzję Bogusław Browiński.

„Dziękuję „Borówie” za te wszystkie wspólne rajdy. Do swojej decyzji dojrzewał bardzo długo. Wspólnie ustaliliśmy, że domowy 20. Rajd Rzeszowski będzie dla nas ostatnim wspólnym startem. Niezależnie od mojej dalszej rajdowej kariery, będę cenił rady starszego kolegi i nasz team jest dla niego zawsze otwarty. Nie wykluczamy również w przyszłości okazjonalnych startów.” – dodaje Sławomir Ogryzek.

 Kalendarz startów na 2016 ukaże się niebawem
Starts calendar (2016) will be published soon
-