Aktualności


Konkurs fotograficzny na profilu Facebook!
Środa, 11. Maj 2011 15:34

Konkurs_foto

Konkurs! Zapraszamy wszystkich kibiców i fanów załogi OgryzekRallySport do wzięcia udziału w konkursie foto. Czekamy na Wasze zdjęcia załogi zielono-biało-niebieskiego Citroëna z trzech rajdów: 39. Rajdu Świdnickiego-Krause, 9. Rajdu Mazowieckiego lub 26. Rajdu Karkonoskiego. Dla autorów najciekawszych fotek, wybranych przez nasze jury (Sławomir i Bogusław) czekają bardzo atrakcyjne nagrody!

Więcej…
 
Liderzy Rajdowego Pucharu Polski wystartują w 9. Rajdzie Mazowieckim
Środa, 11. Maj 2011 15:20

Ogryzek_Elmot_II

Załoga OgryzekRallySport wystartuje w 4 rundzie RPP – 9. Rajdzie Mazowieckim. Liderzy RPP pojadą Citroënem C2 R2 Max, zapowiadając walkę o czołowe lokaty w klasie A6 oraz klasyfikacji generalnej całego rajdu.

Więcej…
 
Ogryzek Rally Sport po dwóch rundach RPP rozegranych w ramach 39. Rajdu Świdnickiego-Krause
Niedziela, 10. Kwiecień 2011 19:23

Ogryzek-Browiski_39._widnicki-Krause

Załoga Sławomir Ogryzek i Bogusław Browiński startując w 2 rundzie RPP zajęła doskonałe 3. miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu oraz 1. miejsce w klasie A6. Podczas 3 rundy RPP, pomimo przejechanych tylko 2 oesów, załoga zajęła 4. miejsce w klasyfikacji generalnej i 2. miejsce w klasie A6. Wielki dramat, jaki wydarzył się w niedzielę spowodował, że wynik sportowy spadł na dalszy plan.

Więcej…
 
Sławomir Ogryzek i Bogusław Browiński wystartują w dwóch rundach RPP rozgrywanych w ramach 39. Rajdu Świdnickiego-Krause
Wtorek, 05. Kwiecień 2011 07:42

alt

Załoga Sławomir Ogryzek i Bogusław Browiński wystartuje nowym samochodem podczas 2 i 3 eliminacji RPP rozgrywanych w ramach 39. Rajdu Świdnickiego-Krause. Będzie to debiut załogi na odcinkach asfaltowych w Citroënie C2 R2 Max.

“Cieszę się, że tym razem wracamy do ścigania się na odcinkach specjalnych w Górach Sowich. Tegoroczna lista zgłoszeń do dwóch rund RPP rozgrywanych w ramach 39. Rajdu Świdnickiego-Krause jest imponująca. Liczę na to, że nasze doświadczenie z zeszłego roku i dobre przygotowanie do sezonu pozwoli na nawiązanie walki z konkurentami w swojej klasie. Potencjał naszej C2-jki jest bardzo duży, mamy dobrą bazę nastawów zawieszenia na różne typy nawierzchni. Liczę, że od pierwszego odcinka specjalnego włączymy się w walkę o jak najwyższe pozycje. Korzystając z okazji, zapraszam wszystkich do odwiedzenia nowej strony internetowej teamu www.ogryzekrallysport.pl, na której znajdują się najnowsze informacje o naszej załodze.” - powiedział Sławomir Ogryzek.

“Nasz start w 39. Rajdzie Świdnickim-Krause został poprzedzony licznymi testami. Wykonaliśmy nasz plan w 100%, testując samochód na różnych typach nawierzchni. Przed nami ciężka praca związana z dobrym opisem trasy. W porównaniu z zeszłym rokiem, odcinki specjalne uległy modyfikacjom. Kluczem do osiągnięcia dobrego wyniku będzie rozważna i szybka jazda od pierwszego odcinka specjalnego.” - dodaje Bogusław Browiński.

Wsparcia podczas startu w 2 i 3 rundzie RPP udzielą nam firmy: ROS-SWEET Fruits and Nuts - www.orzechy.pl, ROS-SWEET Transport, Wodrol oraz GIGA TV Telebimy Multimedialne. Patronat medialny nad załogą objęła TVP Rzeszów. Serwisem Citroëna C2 R2 Max zajmuję się Kujawski Auto Serwis.

 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 Następna > Ostatnie >>

Strona 18 z 18Kalendarz startów na 2016 ukaże się niebawem
Starts calendar (2016) will be published soon
-