Po starcie w Rally Liepaja Ventspils
Niedziela, 03. Luty 2013 11:24


Przedwcześnie zakończyły się zmagania załogi Sławomir Ogryzek/Grzegorz Dachowski z trasami Rally Liepaja Ventspils, który stanowił drugą rundę Rajdowych Mistrzostw Europy. Ostatnim oesem okazała się pierwsza próba sobotnich zmagań.


Sławomir Ogryzek: Już po zapoznaniu z trasą przekonaliśmy się, że łotewskie oesy nie należą do najłatwiejszych, z czego byłem bardzo zadowolony. Jazda po wymagających próbach pozwala zdobywać wiele cennych informacji, które my gromadziliśmy do czwartego odcinka specjalnego. Po pierwszym dniu zmagań, podczas którego nasze czasy nie były zadowalające, postanowiliśmy przyspieszyć, co zakończyło się wypadnięciem z trasy na lewym zakręcie prowadzącym przez szczyt. Szkoda tego jednego błędu, ale mimo to wyjeżdżamy z Rally Liepaja Ventspils z kolejnymi lekcjami, które będę mógł zastosować w przyszłości.

Grzegorz Dachowski: Przygoda jaką mogłem przeżyć ze Sławkiem podczas drugiej rundy Mistrzostw Europy, mimo, że krótka, okazała się bardzo owocna. Cztery odcinki specjalne na starcie których pojawiliśmy się były niezwykle wymagające. Z Łotwy z pewnością wywieziemy ogromną dawkę rajdowej wiedzy, która powinna owocować w przyszłości.

Zespół podczas Rally Liepaja-Ventspils wspierał: ROS-SWEET Fruits and Nuts - www.orzechy.pl, ROS-SWEET Transport oraz Melbake. Obsługą samochodu zajął się: www.fightersglory.com. Zdjęcia do informacji prasowej dostarczył – Tomasz Filipiak.

 Kalendarz startów na 2016 ukaże się niebawem
Starts calendar (2016) will be published soon
-