Grzegorz Dachowski nowym pilotem Sławomira Ogryzka
Poniedziałek, 25. Luty 2013 11:35


Grzegorz Dachowski, który wspólnie ze Sławomirem Ogryzkiem pojawił się na trasach Rally Liepaja-Ventspils, będzie w sezonie 2013 nowym pilotem kierowcy Citroena C2 R2 Max.


Sławomir Ogryzek: Na początku chciałbym bardzo mocno podziękować Zbyszkowi Cieślarowi za sezon 2012, w którym udało nam się wywalczyć drugie miejsce w Rajdowym Pucharze Polski. Jego doświadczenie pozwoliło mi zdecydowanie lepiej poznać sztukę rajdowego opisu, która przyczyniła się m.in. do wygrania Rajdu Rzeszowskiego. Przyszedł jednak nowy rok, a wraz z nim nowy pilot - Grzegorz Dachowski, z którym mam nadzieję będziemy mogli świętować wiele rajdowych sukcesów.

Grzegorz Dachowski: Wraz ze Sławkiem wystartowałem w Rally Liepaja-Ventspils, gdzie udało nam się zgrać jako załoga rajdowa. Propozycja wspólnych startów w sezonie 2013 jest dla mnie bardzo atrakcyjna i mam nadzieję, że osiągniemy zamierzone na ten sezon cele.

Zespół w tym sezonie wspiera: ROS-SWEET Fruits and Nuts - www.orzechy.pl, ROSSWEET Transport oraz Melbake. Obsługą samochodu zajmuje się: www.fightersglory.com. Zdjęcie do informacji prasowej dostarczył – Rafał Sadleja.

 Kalendarz startów na 2016 ukaże się niebawem
Starts calendar (2016) will be published soon
-