OgryzekRallySport w nowych barwach
Środa, 03. Kwiecień 2013 16:11
001 barwy

Zespół OgryzekRallySport, który już w przyszłym tygodniu pojawi się na trasach Rajdu Świdnickiego Krause - 1. rundy Lotos Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, w tym roku zaprezentuje się kibicom w nowych barwach.


Srebrno-niebiesko-zielone kolory używane w zeszłym roku zostaną zastąpione żółcią i szarością, na której pojawią się logotypy ROS-SWEET Fruits and Nuts - www.orzechy.pl, ROSSWEET Transport oraz Melbake.

Sławomir Ogryzek: Wraz z ambitnymi planami, które mamy na sezon 2013, pojawił się pomysł odświeżenia barw naszego Citroena C2 R2 Max, który trafił w ręce Dominika Kalamusa. Znany wszystkim w rajdowym światku fotograf spisał się rewelacyjnie i muszę przyznać, że stworzony przez niego projekt oklejenia wygląda bardzo obiecująco. Mam nadzieję, że przełożenie go na realny samochód będzie wywierać równie pozytywne emocje i szybko zapadnie w pamięci rajdowym kibicom, którzy już podczas Rajdu Świdnickiego będą mogli kibicować załodze obsługiwanego przez www.fightersglory.com Citroena.

 Kalendarz startów na 2016 ukaże się niebawem
Starts calendar (2016) will be published soon
-