OgryzekRallySport w składzie Slawomir Ogryzek/Paweł Skrzywan nie wystartowali w 8. Rajdzie Lotos Baltic Cup
Poniedziałek, 20. Luty 2012 19:45

OgryzekRallySport_po_Lotosie_small

OgryzekRallySport pomimo wcześniejszych deklaracji nie wystartował w pierwszej rundzie RPP 2012 – 8. Rajdzie Lotos Baltic Cup. Powodem absencji były sprawy osobiste, które w ostatniej chwili nie pozwoliły rzeszowsko-warszawskiemu duetowi pojawić się w Gdańsku. Załoga zapowiada, że stawi się na Świdnicy podczas drugiej rundy RPP Citroënem C2 R2 Max. Obsługą samochodu rajdowego podczas całego sezonu zajmie się team: www.fightersglory.com

„Ze względu na sprawy osobiste nie wystartowaliśmy w 8. Rajdzie Lotos Baltic Cup. Decyzja o opuszczeniu pierwszej rundy RPP zapadł w ostatniej chwili. Pomimo dobrego przygotowania, przejechania blisko 240 km w trudnych zimowych warunkach nie pojawiliśmy się na starcie. Miesiąc marzec poświecimy na dobre przygotowanie się do Rajdu Świdnickiego-Krause – drugiej eliminacji RPP. Rozważamy treningowy start w jednym z dwóch rajdów: Valašská Rally w Czechach lub Rallye Eger na Węgrzech.” – komentuje Sławomir Ogryzek.

„Niestety nie dane nam było, sprawdzić się w bojowych warunkach. Mam jednak nadzieję, że wystartujemy wspólnie podczas jednego z marcowych rajdów i dobrze przygotujemy się do drugiej rundy RPP.” – dodaje Paweł Skrzywan.

 

 Kalendarz startów na 2016 ukaże się niebawem
Starts calendar (2016) will be published soon
-